Archiv aktualit

muškáty

klasika, která nezklame 

Červené muškáty jsou tradiční volbou do našich oken už po desetiletí.  Aktuálně u nás najdete muškáty, jednoduché i plnokvěté, převislé a NEJEN červené.

Rajčata

Zelenina z vlastní zahrádky

Vypěstujte si domácí zeleninu. Nabízíme roubovanou i neroubovanou: rajčata, papriky, okurky, cukety, lilky, melouny....

1. máje 2022 OTEVŘENO

Na 1. máje máme otevřeno

Budeme se na vás těšit i na 1. máje. Dnes máme otevřeno od 8.30 - 17.00.

Přejeme hezký sváteční den!

 

sukulentní trvalky

První jarní trvalky a sukulenty

Vytrvalé rostliny, které vydrží sucho i mrazy. Přijďte si k nám vybrat ze širokého sortimentu trvalek. Udělejte si radost například krásnými dřevitými či bylinnými pivoňkami.

Sadba zeleniny

Domácí zelenina je ta nejlepší

Nejchutnější  zelenina je ta, kterou si sami vypěstujeme a o bramborech to platí dvojnásob. Aktuálně nabízíme první sadby zeleniny a brambor. Najdete u nás i sazečky cibule. 

Růže Kordes

Ideální čas na výsadbu růží

Nabízíme variace barev i druhů nejkvalitnějších Kordes růží. Vyberte si z keřových, pnoucích, velkokvětých či vám spíše voní Parfumy?!

Jabloň

Začínáme ovocnými stromky

Jaro je ve znamení i ovocných stromků. Najdete u nás bezpočet druhů jabloní, hrušní, višní, třešní, švestek, meruňek, broskvoní, rynglí i řadu drobného ovoce včetně angreštů a rybízů. Naši zahradníci vám rádi poradí, po které odrůdě sáhnout.

narcisky

Jaro se probouzí

Najdete u nás velký výběr jarních květin od petrklíčů, přes tulipány a hyacinty, po nádherné sedmikrásky.  Nesmíme ani opomenout vybarvené macešky drobnokvěté i velkokvěté. Barvy letošního jara jsou jasné...

Macešky

Na jaro jsme se těšili...

Nesmírně jsme se těšili, až vám opět otevřeme naše brány, ale netušili jsme, jaké zvraty nás letos čekají. Sezónu zahajujeme  v pondělí 28. 2. 2022. Myslíme však usilovně na naše kolegy a jejich rodiny, kteří zůstali doma na Ukrajině.

Vánoční hvězdy

Vánoční hvězdy mini i maxi

Vánoční hvězdy nepostradatelně patří ke sváteční atmosféře.  Aktuálně u nás najdete vánoční hvězdy tří různých velikostí od mini  po maxi hvězdy v červené barvě. Své domovy můžete ozdobit i bílou či růžovou vánoční hvězdou.